pátek 19. 1.
XCES LIVESET /SK (Ústí nad Labem)
20:00, Sál Hraničář - Ústí nad Labem
dočasně mimo provoz

info

Spolupráce s kluby v regionech a Paláce Akropolis za podpory slow mobility tool od Liveurope. Společně představíme slovenské duo XCES liveset v sálu Hraničář.

Více info: https://hranicar-usti.cz/…ces-liveset/

XCES je modulární kapela/umělecký kolektiv přinášející audiovizuální zážitek post-žánrové doby s důrazem na témata jako informační přetlak, sociální odcizení prostřednictvím médií, meme kultura, meta-ironie a AI. Jejich debut „IT'S HAPPENING“ přelétává od elektroniky přes doom metal, experimentální rap, poezii, soundscape, až po noise teritorium přičemž tato polystylovost se jeví být stejným dílem pocta jako i parodie.

XCES liveset je jeden z formátů kolektivu, duo v sestavě Tomo Michalčák a Štefan Tomko postavené primárně na vokálech, kytaře a elektronice. Hrají některé tracky z debutu “IT'S HAPPENING” a přitom i nové tracky ale i remixy/mashupy/covery a extenzivní jamování/experimentování…vše v podobném duchu post-žánrovosti, emočně vyhrocené, ironií podkopané, akusticky natlakované a vše exkluzivně pro tenhle formát.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope.

Liveurope je první celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.


 
Doporučujeme