AKROPOLIS UNDERGROUND

Jsme kolektiv, který už tři roky modeluje atmosféru malé scény, jazz baru a kavárny po boku a v synergii s Palácem Akropolis.

 

 

 

 

Oprašujeme lesk, navazujeme na otisk doby, architektury a dlouholetého fungování Paláce, vyprávíme nový příběh. Atmosféru AU drží konzistentně pohromadě punc kvality. Základní substancí je kurátorovaný výběr neoposlouchaných interpretů v intimní blízkosti publiku, se silným ozvučením, light designem, který kopíruje identitu interpretů, signature koktejly, v atmosféře odvážné architektury Františka Skály.

DRAMATURGIE

Něžný vibe na jazz baru, disruptivnější tendence malé scény. Na malém sále prakticky není hranice mezi interprety a publikem. Dav dostává velkou zodpovědnost za spolutvorbu energie vystoupení. Odměnou je přímo dostupné smyslové poznání a kapky potu. AU je kulturním podhoubím převážně pro interprety, kteří zatím nejsou tolik v zorném poli. Ukázali se tu Bulp, Lia Hide, Earie, Himalayan Dalai Lama, Noise Kitchen crew, Anton Kubikov, François Svalis, Todd Sharpville. Jde nám o autenticitu a umění. Dramaturgie je rámovaná alternativností, ale hudební linku plní i známější jména, která ve stálosti na české scéně už prověřil čas.

KUDY K NÁM

Jít do Akropolis je rozhodnutí. A dobrodružství. Sleduj program na FB a IG Akropolis Underground nebo tady na webu. Jistota je pátek a sobota, ale překvapíme tě i v týdnu.

PRONÁJEM

Můžeš si na svoji akci pronajmout malou scénu, jazz bar i kavárnu. Jednotlivě nebo celé AU - na oslavy, natáčení, párty, koncerty, čtení. Nebo cokoliv dalšího, co bude souznít s našimi hodnotami. Pokud budete mít zájem, zařídíme dje, catering, postavíme doprovodný program.

V DETAILU

Malá scéna se sound systémem L ́acoustic a Dj technikou s celkovou kapacitou 120 lidí ke stání.

Jazz bar se signature koktejly, našimi profesionálními barmany a kapacitou 40 míst k sezení.

Kavárna s kapacitou 25 lidí k sezení.

Ozvěte se našemu provoznímu Davidovi Kroupovi na david@laskukavo.cz

 
 
 
Doporučujeme