úterý 30. 1.
MAT213 + ZDENA + PERFECT WORKOUT
20:20, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Party in Prague začíná. Třetí ročník koncertní série Pulz zahájí hudebníci Mat213 a Zdena. Afterparty zajistí bratrská DJ dvojice jménem Perfect Workout. V Paláci Akropolis se tak ukáže celá sestava podcastu Swag.

Mat213

„Hezkej tak na 1000 views, vtipnej tak na 1000 views, všechno tak na 1000 views,“ zpívá Matěj Čech na své loňské debutové desce Party in Prague. Tuhle hranici už ale pod pseudonymem Mat213 dávno překročil. Vedle toho, že má na kontě cenu Apollo za singl 7teen, momentálně patří k nejzábavnějším koncertním hudebníkům v Česku. Jeho digitální písničkářství a úzkostně veselá taneční hudba poprvé zazní i v Paláci Akropolis.

Zdena

„Mám komediální pořad, ale vyměnil bych všechno za pravou lásku,“ vzkazuje Zdena na svém nejnovějším EP, na kterém poprvé zpívá v češtině. Spoluautor podcastu Swag našel osobitou hudební polohu mezi minimalistickou produkcí a lo-fi rapem. Jeden z jeho prvních koncertů, kde naživo představí čerstvé tracky jako HBO Max, odstartuje letošní ročník série Pulz.

Perfect Workout

Večer v prostorách Akropolis Underground uzavře Perfect Workout. Bratrské DJ duo Omar a Samir společně už pár let vystupují na pražských akcích. Jsou součástí kolektivu Pink Party Squad a oba můžete znát z podcastu Swag. Těšte se na EDM, hardstyle, eurodance i nálož příjemně bizarních samplů.

Akce se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground. Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.


 
Doporučujeme