sobota 2. 12.
SLAST ⏆ HELLO MARCEL / VIAH
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

SLAST ⏆ ⏆ ⏆ HELLO MARCEL ⏆ VIAH ⏆ JOSHEK ⏆ BAN JARNET

Line up Velký sál –––– Viah –––– Hello Marcel Malá scéna –––– Joshek –––– Ban Jarnet

VIAH

Viah je elektronický holčičí tandem. Experimentují se synťáky, které se jim zrovna dostanou pod ruku, zpívají a tančí. Budete pohlazení jemnými melodiemi dvojhlasů, a zároveň dostanete nakládačku tvrdých beatů. V jejich hudební tvorbě se silně odráží surovost pražských sídlišť, ve kterých Vi a Rosa vyrostly. Dvě introvertní duše s neukojitelnou vnitřní potřebou exhibicionismu. Je to duo, nebo jsou tři?

Přizvaly do projektu Tomáše Martínka aka TMA. Je to hudebník a multimediální programátor. Neustále se pohybuje na okraji alternativní elektronické hudby s prvky a postupy klasických skladeb. Silným motivem jsou pro něj rezonující plochy, tlumené hluboké beaty, pulzující sub-bass. Ambienci dokreslují fragmenty nahrávek městského prostředí.

HELLO MARCEL

Píše se rok 2018 a kámoši Adam a Šmáca vydávají první album. S písní Bůček se hlásí do Startéru Rádia Wave a ještě netuší, co tím způsobí na české klubové a festivalové scéně. Přesto si navzájem slíbí, že do toho dají všechno a upřednostní projekt před čímkoliv jiným. Nyní mají přes 135 koncertů pro veřejnost, 30 vydaných písní, 7 videoklipů a neutuchající chuť uvařit další párty. Mají shodný cíl a to vidět lidi tančit, smát se a společně si zazpívat.

JOSHEK

Po více než 20 letech aktivního DJingu patří Joshek do skupiny těch opravdu zkušených – klubových seniorů. Pestrou škálu stylů elektronické hudby servíruje bez přípravy konceptu, každý set tak vzniká v reálném čase přímo na místě, což zajišťuje stoprocentní unikátnost a přesně nula opakování. To stejné čekejte i zde. Projížďku z veselého elektro vrzání přes house music až do moderního techno bzučáku.

BAN JARNET

Ban Jarnet je suše technická přesmyčka skutečného jména. Podobně suchý přístup se odráží v jeho technickém mixingu na 4 kanálovém kontroleru s efekty. Ten s sebou Ban Jarnet vláčí místo 10 gramů vážícího flash disku. Rytmika převážně bez melodií, která se opírá o moderní UK klubový zvuk. Svou selekci často skládá pouze z krátkých výseků skladeb a snaží se propojit experimentální tvorbu s běžnou clubbing party.

⏆ Kurátorovaný výběr interpretů dramaturga Filipa Smečky. ⏆ Dveře: 19:00 Start: 19:30 Vstup: v předprodeji early birds 150 Kč / na místě 250 Kč Těší se na vás AU crew ⏆⏆⏆ slast ⏆ ⏆ ⏆


 
Doporučujeme