středa 12. 1.
ZRUŠENO - TORMENTOR /HUN + CULT OF FIRE /CZ
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

!!!Společně turné Cult Of Fire a Tormentor je bohužel zrušeno. Peníze za vaše Obscure e-tickety budeme vracet automaticky na vaše účty, není třeba nás v této věci kontaktovat. Pro ostatní předprodeje se prosím s refundací obraťte přímo na ně. Děkujeme za pochopení a trpělivost!!!

S ohromnou radostí oznamujeme data evropského turné dvou kultů – českých vedic blackmetalistů CULT OF FIRE a maďarského black/thrash kultu TORMENTOR!

Protože tomu události ve světě nepřály, namísto Slováků Malokarpatan se v line-upu nakonec objevuje kapela, která vznikla v roce 1985 a byla tak v 80. letech jednou z prvních blackmetalových kapel.

TORMENTOR s hlasem Attily Csihara (MAYHEM) měli vliv i na zásadní kapely jako Mayhem, Dissection, Immortal, Darkthrone nebo Emperor a ve společnosti s CULT OF FIRE, kteří po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích zvolili formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů mají přichystán pódiový vizuál speciálně pro toto turné.

Dostanete možnost se dostat do víru toho, jak vznikal a zněl skutečný black metal a rovněž poznat, kam až se za těch mnoho let dostal – CULT OF FIRE a TORMENTOR!


 
Doporučujeme