PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
březen
19. 03
ZRUŠENO - TRENDZ
/KR
19.
20.
21. 03
MAMMAL HANDS
/UK
+
ZABELOV GROUP
21.
22.
23. 03
XIII. STOLETÍ
+
SPECIAL GUEST ►
ALL MY THORNS
23.
24. 03
ORBIT CULTURE
/SE
PŘESUNUTO - FILTER
/US
24.
25.
26. 03
Daniel Neighbour ►
Marketing a komunikace v hudebním průmyslu aneb jak se profilovat jako hudební tvůrce
/
producent
CLOUDY JUNE
/DE
26.
27. 03
Sylvain Chauveau
/FR
pres. Ensemble 0
+
Andert Tysma
/NL
MAX GAZZE
/IT
27.
28. 03
Alexandra Hamilton-Ayres
/UK
+
Mikoláš Růžička
/CZ
+
Mikuláš Tichý
/CZ
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28.
29.
30.
31.
duben
01.
02.
03. 04
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
03.
04. 04
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
04.
05. 04
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
05.
06. 04
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
JOYA MARLEEN
/CH
06.
07. 04
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
07.
08.
09. 04
BOMBATAZ
/BE
09.
10. 04
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10.
11. 04
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11.
12.
13. 04
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13.
14. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14.
15. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
OKER
/NO
15.
16. 04
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
The Music Digest (15)
16.
17. 04
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17.
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
květen
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda
/LF
Š
/V
ivat Villa
/M
oody Moon Noize)
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24.
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
říjen
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
program
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
09:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
11:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5. 2024
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16. 5. 2024
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
17. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 5. 2024
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 5. 2024
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21. 5. 2024
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5. 2024
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
24. 5. 2024
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
26. 5. 2024
STAGIONA ►
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6. 2024
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 6. 2024
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 9. 2024
RESPECT FESTIVAL
TINARIWEN
/ML
5. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 9. 2024
KOPRODUKCE ►
PARRA FOR CUVA
/D
12. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
2. 10. 2024
RESPECT PLUS
FANFARE CIOCARLIA
/RO
2. 10. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
3. 10. 2024
KOPRODUKCE ►
MIGHTY OAKS
3. 10. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
21. 3.
SPECTACULARE ►
MAMMAL HANDS
/UK
+
ZABELOV GROUP
21. 3.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
27. 3.
SPECTACULARE ►
Sylvain Chauveau
/FR
pres. Ensemble 0
+
Andert Tysma
/NL
27. 3.
19:00, Gabriel Loci
dočasně mimo provoz
28. 3.
MUSIC INFINITY ►
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28. 3.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz