pondělí 18. 12.
MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO (KŘEST ALBA PUMA) + DMITRIEVNA + MARIE PRAVDA
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Druhý ročník koncertní série Pulz uzavře kapela Mutanti hledaj východisko. V Paláci Akropolis před Vánoci pokřtí svou novou desku. Na pódiu je doplní řada hostů, celý večer zahájí hudebnice Dmitrievna.

Mutanti hledaj východisko

Tam, kde končí cesta a začíná les, stále opřená o stromy malá dřevěná chaloupka. A v té bydleli Jirka s Honzou. Úplně sami. Mutanti hledaj východsiko a vypráví příběhy, které se míhají na kraji zorného pole a noří se sami do sebe. Dvojice má na kontě cenu Vinyla a doposud tři úspěšná alba, poslední z nich nese název Když máš kamarády, nepotřebuješ přátelé a proslavilo se hlavně hitem Klimeš. Nyní už ale Mutanti představují úplně novou desku a rozhodli se ji pokřtít v pražském Paláci Akropolis. Na show si přizvali několik tajných hostů. Čau čau čau na Žižkově.

Dmitrievna

Umělkyně jménem Dmitrievna už se na Pulzu v minulosti objevila. Tentokrát se na přání Mutantů vrátí do Paláce Akropolis a celý večer zahájí. Svými skladbami a poutavými vizuály hudebnice zaujala na klubových pódiích i festivalových scénách po Evropě. Na debutové dlouhohrající desce Parazit loni Dmitrievna ukázala, jak může znít český techno-pop s mezinárodním přesahem. Připravte se na společensky angažované texty a dunivé syntezátory.

Marie Pravda

Když se Marie Pravda uvelebí za DJ půltem je to jen proto, aby zažehla jiskru a chemii s těmi, kteří jsou ji ochotni přijmout. Zatímco ona je dokonale schopná generovat podobnou energii do svých nahrávek v online světě, je to právě nekonečný tlak a tah s fyzickým davem, který nabíjí její výběr a mixování v live setu. Zůstaňte na after!

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Po koncertech je afterparty ve spolupráci s Akropolis Underground.


 
Doporučujeme