čtvrtek 16. 5.
MONTE MAI /IT
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Monte Mai je švýcarské grenadské psychedelické popové trio.Vzniklo v roce 2020 a tvoří ho zpěvačka Anais Schmidt (Grenada), vokalistka a kytarový mág Fabio Pinto (Švýcarsko) a baskytarista Fabio Besomi (Švýcarsko). Toto jedinečné setkání švýcarských precizností a karibskou freschezou se ozývá v Monte Mai's hudbě. Dovedná směs rozverných melodií, andělských hlasů a úderných elektronických beatů jsou ztvárněny v naprosté harmonii. Se správnou rovnováhou mezi člověkem a elektronickou duší. Kompozice a tvorba je ohromně přesná a úžasně nepředvídatelná, protože se kolébá od minimalistických až po nabitých zvukových krajin s vynalézavostí a rozkvětem.

Jejich druhé album, které produkuje vizionářský producent Domi Chansorn, je naplánováno na březen 2025 u švýcarského nezávislého labelu Il Domani.

fabio pinto | zpěv, kytara fabio besomi | baskytara, syntezátor, elektronika anaïs schmidt | hlas, syntezátor

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.


 
Doporučujeme