sobota 6. 4.
JOYA MARLEEN /CH
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

JOYA MARLEEN

Fish In Your Glass Tour 2024 Po skvělých vystoupeních na festivalech Reeperbahn, Immergut nebo také Superbloom Festival v Mnichově, ale i jako předskokanka Michaela Schulteho nebo Alice Merton – švýcarská vycházející hvězda Joya Marleen vyrazí na jaře 2024 na své první evropské turné.

Se svým debutovým singlem „Nightmare“ se jako vůbec první švýcarská hudebnice dostala na první místo domácí hitparády. Následně Joya Marleen získala v roce 2022 tři švýcarské hudební ceny s velmi vzácným hattrickem „Nejlepší umělkyně“, „Nejlepší nováček“ a „Píseň roku“. Úspěch, který sálá daleko za hranicemi jejich domoviny. Tento záblesk se však neopírá jen o její výkony v hitparádách, ale především o strhující přirozenost mladé hudebnice ze St. Gallenu.

Miluje cinematické výjevy a neobvyklost v každodennosti: bezpodmínečnou naději, tichý kýč, bizarní metafory, širá pole, praskající táborové ohně. Její oduševnělý pop se potkává s moderním folkem – tragické, zasněné texty se skrývají v organické magii, která sahá od Taylor Swift až daleko za Lanu Del Rey.

Na pódiu je tak nesmírně okouzlující a milá, že osloví každého. Každé její vystoupení za sebou vždy zanechá spoustu radosti.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.


 
Doporučujeme