sobota 4. 2.
Tracklistcz session w/ Teresi & Bariel
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Tracklist.cz djs se vracejí do Akropolis Underground a tentokrát nebudou za mixem sami. Pozvání přijala DJka Teresi a svůj exkluzivní DJ set odehraje zástupce YOGA Kolektivu – Bariel.

Teresi Teresi je ve svých setech velmi eklektická. Propojuje několik hudebních žánrů jako deep house, oldschool breaks, UK a electro acid. Díky tomu můžete její sety slyšet na akcích Komiks, chilloutových barech nebo třeba zahraničních rádiích.

https://soundcloud.com/teresi_dj https://www.facebook.com/teresiplays

Bariel Jakub Baierl z kapely Méta Monde a YOGA Kolektivu ztělesňuje svou lásku k analogovým synťákům a elektronické hudbě coby producent Bariel, a to buď sólo nebo ve společnosti Tomáše Martínka, pod projektem Bariel & Tma. V rámci série Puls se v této sestavě představili loni v dubu. Tentokrát se můžete těšit na djský set Bariela, který slibuje energickou jízdu plnou disca a tanečních hitů, které si speciálně pro tuto příležitost připravil.

https://soundcloud.com/bariel-bisquot https://www.facebook.com/barielbisquot

Tracklist.cz DJs Moderátorská dvojice Tracklist.cz podcastu – Dozikur a Stuart, nechají tentokrát mikrofony doma a vezmou si pouze flashky naplněné čerstvými novinkami i prověřenými tanečními hity. Můžete se těšit na elektroniku různých temp a atmosfér – od decentního downtempa přes taneční house až po techno nebo uk garage a bass music.

https://www.mixcloud.com/DoZiKuR/ https://www.facebook.com/Dozikur

https://www.mixcloud.com/stuartt/ https://www.facebook.com/stuart.shdbx


 
Doporučujeme