pátek 27. 5.
BREAKBEAT CONFERENCE SESSION with Evil Nine /UK
22:30, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Radio 1 & NeverEnough present BREAKBEAT CONFERENCE SESSION with Evil Nine (UK)

27. 5. 2022 Palác Akropolis / Malá Scéna 150 Kč předprodej / 200 Kč na místě

Evil Nine se vrací do Prahy! A vrátil by se býval dřív, kdyby do toho nezasáhl virus. Ovšem díky tomu Evil Tom stihl dodělat své sólové album, které v rámci setu představí. A aby mohlo dojít na všechny odstíny jeho tvorby a oblíbené tracky, zahraje rovnou 3-hodinový set. V poměrně intimním prostoru Malé Scény klubu Akropolis to slibuje přinejmenším intenzivní zážitek. Breakbeat Conference Session je koncept, kdy si tvůrci pořadu Breakbeat Conference z Radia 1 – Kaplick & Saku pozvou hosta, jenž je pravidelně hraným autorem zlomených beatů v jejich vysílání. Sami hosta na akci hudebně doplní.

BBC Session vzniká ve spolupráci s brandem a obchodem Never Enough, který sídlí na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Celý event tedy zůstává v hoodu Prahy 2/3. Zároveň Evil Nine zahraje warm up set právě v Never Enough večer před samotnou party, který bude možné sledovat online.

Evil Nine představuje přirozený vývoj mezi klasickým breakbeatem, jehož byli a jsou symbolem a novým zvukem zlomené elektroniky, kterou Tom pravidelně prezentuje v rámci své show na brightonském rádiu 1BTN.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit přímo v obchodě Never Enough.


 
Doporučujeme