Koupit vstupenku
sobota 1. 10.
NOUVELLE VAGUE /FR + BLACK LILYS /FR
19:30, Velký sál
Prodej zajišťujeme ve spolupráci se společností GoOut, jehož platební system je zabezpečen protokolem https a proto i nákup přes naše webové stránky je bezpečný.
DALŠÍ PRODEJ VSTUPENEK
prodejce zóna cena termín prodeje
GoOut Stání 820,00 Kč 01/05/2022 00:00 01/10/2022 00:00
GoOut Stání 930,00 Kč 01/10/2022 00:00 01/10/2022 22:00
 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vstupenku uschovejte pro případnou další kontrolu. Padělání vstupenky je trestné. Při opuštění prostoru Paláce Akropolis pozbývá vstupenka platnosti. Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s případným pořízením audiovizuálního záznamu své osoby a s jeho dalším užitím.ZÁKAZ KOUŘENÍ, fotografování a pořizování audiovizuálních záznamů, vnášení zbraní, batohů, velkých zavazadel, skleněných nádob, plechovek, PET lahví, deštníků a jiných nebezpečných předmětů, toxických a jiných omamných látek. Pořadatel si vyhrazuje právo na provedení osobní bezpečnostní prohlídky při vstupu do prostoru Paláce Akropolis.Bezbariérový vstup. Prosíme, choďte včas, po začátku divadelního představení nemusí být umožněn vstup do hlediště.

Změna programu vyhrazena. Cena vstupenky zahrnuje zákonnou DPH.

Podmínky vztahující se k nákupu vstupenek naleznete na zde.

Slevy:

Držitel ZTP – má vstup zdarma, je-li u akce „se slevou“

Držitel ZTP/P - má vstup zdarma, je-li u akce „se slevou". Průvodce dle průkazu ZTP-P má vstup zdarma, není-li uvedeno jinak. Vodícím a asistenčním psům vstup povolen.

Děti – do 6 let mají na divadelní představení vstup zdarma (nemá však nárok na sedadlo), není-li uvedeno jinak

Studenti – žáci základních, středních a vysokých škol mají nárok na slevu, je-li u akce uvedeno „se slevou“ (při vstupu bude požadován doklad)

Senioři – 65+ mají nárok na slevu, je-li u akce uvedeno „se slevou" (při vstupu bude požadován doklad)

 
Doporučujeme