čtvrtek 20. 10.
UFO/UK
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Rockoví UFO přistanou naposledy na podzim 2021 v PRAZE!

Britská rocková legenda UFO překvapuje, posiluje a těší fanoušky na rock-metalové scéně již neuvěřitelných 51 let a na kontě mají 22 alb. Plánované oslavy 50. výročí kapely přerušila neočekávaná smrt Paula Raymonda a poté i celosvětová pandemie coronaviru. UFO nyní plánuje turné, které sice už nebude k oslavě 50. výročí kapely, ale bude asi poslední, s frontmanem a hlasem i tváří kapely Philem Moggem. Turné s názvem „Last Orders Tour 2021“ těchto vynikajících pánů rockerů bude mít také jednu, exkluzivní zastávku u nás, v ČR. Bude to v PRAZE, Paláci Akropolis, 21. 10. 2021!

Phil Mogg k tomu říká: "To rozhodnutí, že tohle bude mé poslední turné jsem opravdu hodně dlouho zvažoval. Nechci to nazvat turné na rozloučenou, protože to slovo nesnáším, ale ty plánované koncerty budou představovat moje poslední vystoupení s kapelou. Čeká nás závěrečné turné po Velké Británii a zahrajeme také koncerty v dalších vybraných městech a zemích, zejména tam, kde má kapela silné napojení na fanoušky. Nebude to dlouhé turné, protože být pořád na cestách není vždy úplně luxusní záležitost, a i když hraní je tak skvělé, ty ostatní věci, které ho doprovází už se časem stávají únavnými. Vždy jsem si říkal, že až do té fáze dojdu, odstoupím, a to tedy udělám. Zdá se, že je ten pravý čas, abych přestal.“

Moggovi bude v příštím roce už 73 let, a přestože jeho hlas zůstává silný, připouští, že věk sehrál v jeho rozhodnutí svoji roli. Zatímco mnoho veteránských kapel v takové pozici jednoduše jen přestane hrát živě a pokračuje v nahrávání, UFO už nejspíš nebude vydávat ani novou hudbu.

Nepředbíhejme však, stát se může cokoli, zázraky nevyjímaje. Pojďme se radši nachystat na další skvělé turné kapely UFO, které se díky vám, věrným a stálým fanouškům této jedinečně příjemné rockové bandy, dostane i k nám, do PRAHY příští rok na podzim. Hlavně ať pány Phila Mogga, Andy Parkera, Neila Cartera, Vinnie Moora a Roba De Lucu doprovází síla a zdraví a ať se vše podaří, jak má.

UFO „Last Orders Tour 2021“, 21. 10. 2021, PRAHA, Palác Akropolis! Přijďte!


 
Doporučujeme