pondělí 10. 2.
CLAUDEL DOUCET & COOPER LEE SMITH /CAN SE PRENDRE
20:00, Byt - různá místa
dočasně mimo provoz

info

Se prendre je zážitek pro dobrodružné diváky, který nás zavede do komplikovaného intimního života dvou akrobatů. Následujeme je v bytě z jedné místnosti do druhé, s něžností i bolestí, pobaveni zvědavostí nebo zaujati intenzitou jejich přítomnosti. Příběhy o sbližování v naší samotě. Vlastní zrcadlo – brutální a něžné, jedinečné a znepokojující. Představení umělců, přizpůsobené každodennímu životu, je totálním sebeodhalením: syrovým, dojemným, rušivým.

Za intimním představením Se prendre stojí spolutvůrci a účinkující Claudel Doucet a Cooper Lee Smith. Rozvíjejí interdisciplinární tvůrčí přístup, posouvají hranice a vrhají se do energie, která vzniká, mezi násilí a něhu. Oba akrobaté vystudovali Národní cirkusovou školu v Montrealu.

Důležitá informace: Představení má omezenou kapacitu, odehrává se v bytové jednotce na Praze 2, Vinohrady, v dochozí vzdálenosti od metra A, stanice Náměstí Míru. Přesnou adresu a další instrukce vám zašleme emailem den před termínem představení. Setkání diváků proběhne vždy 15 minut před začátkem představení na dané adrese.

Doporučený věk: + 8 Délka: 80 minut

Spoluautorka a účinkující: Claudel Doucet Spoluautor a účinkující: Cooper Smith Dramatik: Félix-Antoine Boutin Scénograf: Étienne René-Constant Zvukový design: Cooper Lee Smit


 
Doporučujeme