PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
červen
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
NIE ►
Přicházíme zdaleka
17.
18. 06
NIE ►
Přicházíme zdaleka
NIE ►
Přicházíme zdaleka
18.
19. 06
NIE ►
Přicházíme zdaleka
19.
20. 06
Ravage Club
/FR
WALTARI
/FI
+
RAVAGE CLUB
/FR
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26. 06
Bohemian Cristal Instrument & JesterN
/IT
26.
27.
28.
29. 06
ART TALK ►
LENKA MORÁVKOVÁ
+
ALBERTO NOVELLO
/IT
BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT & JESTERN
/IT
+
MIRKA NOVAK & LISHOWN
29.
30. 06
BADFOCUS na Inne Brzmienia Art'n'Music Festivalu
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04. 09
PRUNE
+
3RMA
/SI
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07. 09
DIVADLO NIE ►
KONEC VŠEHO, NAVŽDY (EN VERSION)
DIVADLO NIE ►
KONEC VŠEHO, NAVŽDY
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09. 09
NEBOJSY
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10.
11. 09
HOTEL EUROPA
/PT
►
PERFECT MATCH
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13. 09
NĚCO NĚCO
+
LICHNOVSKÝ
+
IVY Z
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
říjen
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05. 10
NILS PETTER MOLVAER
/NO
05.
06. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
KAR
06.
07. 10
MATIJA SOLCE ►
ŽIVOT POD PSA
07.
08. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
EXIT
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
+
CUT_
07.
08.
09.
10.
11.
12. 11
THE NECKS
/AU
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23. 11
NAČEVA ►
KŘEST ALBA
/
JDEM TEMNÝM DNEM
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
17.
18. 12
KVĚTY ►
KŘEST ALBA
18.
strana
1
2
předchozí strana
další strana
program
17. 6.
PŘESUNUTO DO LMB
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17. 6.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 6.
WALTARI
/FI
+
RAVAGE CLUB
/FR
20. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 6.
KONCERT
BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT & JESTERN
/IT
+
MIRKA NOVAK & LISHOWN
29. 6.
20:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
4. 9.
Beans
PRUNE
+
3RMA
/SI
4. 9.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
5. 9.
RESPECT FESTIVAL
TINARIWEN
/ML
5. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 9.
KOPRODUKCE ►
JOYCE MORENO
/BR
6. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 9.
KOPRODUKCE ►
PARRA FOR CUVA
/D
12. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
13. 9.
PULZ ►
NĚCO NĚCO
+
LICHNOVSKÝ
+
IVY Z
13. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
2. 10.
RESPECT PLUS
FANFARE CIOCARLIA
/RO
2. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
3. 10.
KOPRODUKCE ►
MIGHTY OAKS
3. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
4. 10.
EUROCONNECTIONS ►
AXEL THESLEFF
/FI
4. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 10.
KOPRODUKCE ►
NILS PETTER MOLVAER
/NO
5. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
9. 10.
OTHER MUSIC
FRED FRITH TRIO
/UK
9. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 10.
OTHER MUSIC
GHOST NOTE
/US
12. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 10.
KOPRODUKCE ►
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 10.
RESPECT FESTIVAL
STAPLES JR. SINGERS
/US
15. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 10.
PULZ ►
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
19. 10.
PULZ ►
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
15. 9.
DERNIÉRA
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15. 9.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 9.
STAGIONA ►
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz