sobota 21. 10.
Cie Pelele /ESP /FR Katastrofální námluvy Dona Cristobala
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Cie Pelele

Company Pelele vytváří poutavá energická představení, která zvou do světa plného překvapení, magie a absurdních situací, ve kterém hrají hlavní roli loutky. Hudba a všechny zvukové efekty jsou tvořeny vždy naživo, přímo na místě. Kvalita práce s loutkou, rytmus a komediální napětí je pro soubor na prvním místě. Pelele je mezinárodní skupina vystupující po celé Evropě, ale také v Quebecu, Brazílii, Mexiku i Argentině.

Součástí souboru je španělský loutkář Paz Tatay, který tvoří již od roku 1988 výhradně s marionetami, Marie de Nazelle, která pracuje s loutkami od roku 2002 a Christophe Sabatié, hudební multiinstrumentalista, který spolupracuje se společností Pelele od roku 2007.

Katastrofální námluvy Dona Cristobala

Don Cristobal, starý samotářský mizantrop, žije šťastně obklopen svým majetkem. Jeho jinak klidné noci však pronásleduje sen: kdo je ta tajemná žena? Don Cristobal se ji vydává hledat v horečném pátrání. Kam ho zavedou klikaté cesty lásky? Najde štěstí? Podaří se mu překonat nevyhnutelné nástrahy osudu? Pojďte zjistit, jak to dopadne v novém díle seriálu Don Cristobal!


 
Doporučujeme