pátek 17. 5.
U-PRAG
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info
U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest alba

U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest alba

Skupina U-Prag se po čtyřech letech ohlašuje s novým hudebním materiálem. Singl Perspective je předzvěstí nové desky SOME KIND OF MUSIC, která vychází v půlce května 2019. Slavnostní křest proběhne 17. května 2019 v Paláci Akropolis, kde U-Prag vystoupí v kompletní sedmičlenné sestavě a za účasti smyčcového kvarteta Pavel Bořkovec Quartet, které přizvali ke spolupráci na desce.

U-Prag vydávají SOME KIND OF MUSIC na vlastním labelu Every Single Soul, za kterým stojí producentské duo Šimon Dvorský a Daniel Petkevič. Vedle digitální distribuce bude album k dispozici také v limitované edici několika desítek čipů. Pod jeho originální podobou jsou podepsáni grafická designérka Zuzana Dvorská a letenské studio Papírna.

Ke skladbě Perspective kapela chystá také animovaný videoklip, který vzniká v režii ilustrátora a grafického designéra Pavla Fuksy. Fanoušci se ho dočkají v průběhu léta.

Hned po křtu proběhne v Paláci Akropolis afterparty, kde zahrají djs Babe LN, Slater a Cubik. Kromě nového alba bude na místě k dostání také zbrusu nový merch.

Nový singl od U-Prag si můžete poslechnout zde: https://soundcloud.com/…/perspective


 
Doporučujeme